5 Ekim 2013 Cumartesi

Haftasonu TV'de Spor Ekranı

5 Ekim Cumartesi
14:00 İstanbul BBSK - Karşıyaka @TRT 1
14:45 Manchester City - Everton @Lig TV 3
15:00 Altay - Bugsaş @Kanal 35
15:00 Anadolu Efes - Türk Telekom  @TBF TV
16:00 Kayserispor - Gaziantepspor @Lig TV
16:00 Oklohoma City Thunder - Fenerbahçe Ülker @Smart Spor
16:30 Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund @TRT HD/TRT Spor
17:00 Elche - Espanyol @NTV Spor
17:00 Mersin BŞB - Aykon TED Kolejliler @TBF TV
18:00 Monaco - St. Etienne @Tivibu Spor
18:30 Shakhtar Donetsk - Arsenal Kiev @TV Net
19:00 Eskişehirspor - Beşiktaş @Lig TV
19:00 Torku Konyaspor - Kayseri Erciyesspor @Lig TV 2
19:00 Gaziantep BŞB - Bucaspor @TRT Spor
19:00 Rayo Vallecano - Real Sociedad @NTV Smart Spor
19:30 Bayer Leverkusen - Bayern Münich @TRT HD/TRT Haber
21:00 Levante - Real Madrid @NTV Smart Spor
21:45 Inter - Roma @Tivibu Spor
23:00 Barcelona - Valladolid @NTV Smart Spor
00:30 Botafago - Gremio @Lig TV 3

5 Ekim Pazar

12:30 CSKA Moskova - Dinamo Moskova @Lig TV 3
13:00 Atletico Madrid - Celta Vigo @NTV Spor
13:30 Ajax - Utrecht @Fog TV
14:00 Türk Telekom - Aykon TED Kolejliler @TBF TV
14:00 Kasımpaşa - Elazığspor @Lig TV
14:00 1461 Trabzon - Samsunspor @TRT Spor
14:00 Boluspor - Ankaraspor @TRT Web TV
14:00 Kahramanmaraşspor - Manisa @TRT Web TV
14:00 TKİ Tavşanlı Linyit - Ordu @TRT Web TV
15:00 Ankaragücü - Nazilli Belediyespor @Başkent TV
15:00 Göztepe - Hatayspor @Kanal 35
15:00 Gümüşhanespor - Giresunspor @Mavi Karadeniz TV
15:00 Kırklarelispor - Yeni Malatya @Vuslat TV
15:30 Norwich City - Chelsea @Lig TV 3
15:30 Vitesse - Feyenoord @Fog TV
15:30 Anderlecht - Kortrijk @TV Net
16:00 Anadolu Efes - Mersin BŞB @TBF TV
16:30 Akhisar Belediyespor - Galatasaray @Lig TV
16:30 Çaykur Rizespor - Medical Park Antalyaspor @Lig TV 2
16:30 Nürnberg - Hamburg @TRT HD/TRT Spor
17:30 PSV Eindhoven - RKC Waalwijk @Fog TV
18:00 Sevilla - Almeria @NTV Smart Spor
18:00 Bordeaux - Sochoux @Tivibu Spor
18:30 Freiburg - Eintracht Frankfurt @TRT HD/TRT Haber
19:00 Fethiyespor - Mersin İdman Yurdu @TRT Spor
19:00 Sivasspor - Gençlerbirliği @Lig TV 2
19:00 Philadelphia 76'ers - Bilbao Basket @Smart Spor
19:00 Zulta Waregem - Standart Liege @TV Net
19:00 Denizlispor - Adanaspor @TRT Web TV
20:00 Fenerbahçe - Trabzonspor @Lig TV
20:00 Getafe - Real Betis @NTV Smart Spor
21:45 Juventus - Milan @Tivibu Spor
22:00 Athletic Bilbao - Valencia @NTV Spor
22:00 Atletico Mineiro - Corinthians @Lig TV 3
22:00 Gimnasia La Plata - Velez Sarsfield @TV Net
00:15 River Plate - Boca Juniors @TV Net
TransferMerkez.com tarafından hazırlanmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Transfer Merkezi

Transfer, Röportaj, Araştırma, Analiz

www.TransferMerkez.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme