19 Ekim 2013 Cumartesi

Haftasonu TV'de Spor Ekranı

19 Ekim Cumartesi
14.00 Samsunspor - Balıkesirspor @TRT 1
14.45 Newcastle United - Liverpool @Lig TV 3
15.00 Altınordu - Güngörenspor @Yeni Asır TV
16.00 Elazığspor - Eskişehirspor @Lig TV
16.30 Borussia Dortmund - Hannover 96 @TRT Spor/TRT HD
17.00 Arsenal - Norwich City @Lig TV 3
17.00 Real Madrid - Malaga @NTV Spor Smart
18.00 PSG - Bastia @Tivibu
19.00 Ankaraspor - Gaziantep BBSK @TRT Spor
19.00 Bucaspor - 1461 Trabzon @TRT Web TV
19.00 Galatasaray - Kardemir Karabükspor @Lig TV
19.00 Gençlerbirliği - Kasımpaşa @Lig TV 2
19.00 Valencia - Real Socieadad @NTV Spor Smart
19.00 Cagliari - Catania @Tivibu
19.30 Hertha Berlin - Borussia Mönchengladbach @TRT Haber/TRT HD
19.30 West Ham United - Manchester City @Lig TV 3
19.45 Feyenoord - Go Ahead Eagles @FOG TV
20:00 Valencia Basket - G.Basket @Sports TV
21.00 Montpellier - Lille @Tivibu
21.00 Osasuna - Barcelona @NTV Spor Smart
21.45 Twente - Ajax @FOG TV
21.45 Milan - Udinese @Tivibu
22.00 Fluminense - Ponte Preta @Lig TV 3
23.00 Espanyol - Atletico Madrid @NTV Spor

20 Ekim Pazar
13:00 Grenada - Getafe @NTV Spor Smart
13:00 G.Saray Liv Hospital - Beşiktaş İntegral Forex @Lig TV 3
13:30 Atalanta - Lazio @Tivibu
13:40 Real Madrid - Laboral Kutxa @Sports TV
14:00 Orduspor - Fethiyespor @TRT Spor/TRT HD
15:00 Sochaux - Monaco @Tivibu
15:00 Anadolu Selçuklu - İnegölspor @Kon TV
15:00 Çanakkale Dardanelspor - Tarsus İdman Yurdu @Ton TV
15:00 Giresunspor - Kırklarelispor @Mavi Karadeniz TV
15:00 Çankırıspor - Pendikspor @Yaren TV
15:30 Groningen - PSV @FOG TV
16:00 Fenerbahçe Ülker - Anadolu Efes @Lig TV 3
16:00 Manisaspor - İstanbul BBSK @TRT Web TV
16:00 Gaziantepspor - Torku Konyaspor @Lig TV 2
16:00 Trabzonspor - Sivasspor @Lig TV
16:00 Fiorentina - Juventus @Tivibu
16:30 Hamburg - Stuttgart @TRT Spor
18:00 St. Etienne - Lorient @Tivibu
18:00 Aston Villa - Tottenham @Lig TV 3
18:00 Almeria - Rayo Vallecano @NTV Spor Smart
18:30 Augsburg - Wolfsburg @TRT Haber/TRT HD
19:00 Adanaspor - Adana Demirspor @TRT Spor
19:00 Karşıyaka - Tavşanlı Linyitspor @TRT Web TV
19:00 Şanlıurfaspor - Boluspor @TRT Web TV
19:00 Kayseri Erciyesspor - Fenerbahçe @Lig TV
19:00 Medical Park Antalyaspor - Akhisar Belediye @Lig TV 2
20:00 Real Betis - Elche @NTV Spor Smart
21:00 Atletico Mineiro - Flemengo @Lig TV 3
21:30 Milano - Cimberio Varese @Sports TV
21:45 Torino - Inter @Tivibu
22:00 Lyon - Bordeaux @Tivibu
22:00 Valladolid - Sevilla @NTV Spor

21 Ekim Pazartesi
20:00 Beşiktaş - Çaykur Rizespor @Lig TV
20:00 Bursaspor - Kayserispor @Lig TV 2
20:00 Mersin İdman Yurdu - Denizlispor @TRT Spor/TRT HD
21:00 Celta Vigo - Levante @NTV Spor Smart
22:00 Crystal Palace - Fulham @Lig TV 3
23:00 Athletic Bilbao - Villarreal @NTV Spor Smart
TransferMerkez.com tarafından hazırlanmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Transfer Merkezi

Transfer, Röportaj, Araştırma, Analiz

www.TransferMerkez.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme