28 Eylül 2013 Cumartesi

Haftasonu TV'de Spor Ekranı

28 Eylül Cumartesi
14:00 Balıkesirspor – 1461 Trabzon @TRT Spor
14:45 Tottenham – Chelsea @Lig TV 3
15.00 Lorient – Marsilya @Tivibuspor
15:00 Terek – CSKA Moskova @Lig TV 2
15:00 Altınordu – Bozüyükspor @Yeni Asır TV
16:30 Bayern Münih – Wolfsburg @TRT HD
17:00 Orduspor – İstanbul BBSK @TRT 1/TRT HD
17:00 Manchester United – West Bromwich Albion @TRT 1
17:00 Valencia – Rayo Vallecano @NTV Spor Smart
18.00 PSG – Toulouse @Tivibuspor
18:30 Metalurg Donetsk - Shakhtar Donetsk @TV Net   
19:00 Galatasaray – Çaykur Rizespor @Lig TV
19:00 Gaziantepspor – Karabükspor @Lig TV 2
19:00 Mersin İdman Yurdu – Tavşanlı Linyitspor @TRT Spor
19:30 Eintracht Frankfurt – Hamburg @TRT Haber/TRT HD
19:30 Swansea City – Arsenal @Lig TV 3
19:45 AZ Alkmaar – PSV Eindhoven @Fog TV
21:00 Real Sociedad – Sevilla @NTV Spor
21:00 Genk – Mechelen @TV Net  
21:45 Ajax – Go Ahead Eagles @Fog TV
21.45 Milan – Sampdoria @Tivibuspor
23:00 Real Madrid – Atletico Madrid @NTV Spor Smart
00:30 Nautico – Coritiba @Lig TV 2

29 Eylül Pazar
13:00 Osasuna – Levante @NTV Spor Smart
13.30 Torino – Juventus @Tivibuspor
14:00 Ankaraspor – Adana Demirspor @TRT Spor
15:00 Şanlıurfaspor - Denizlispor @TRT Web TV
15:00 Anadolu Selçukluspor – Göztepe @Kon TV
15:00 Çankırıspor – Tokatspor @Yaren TV
15:00 Giresunspor – Sarıyer @Mavi Karadeniz TV
15:00 Nazilli Belediyespor – Altay @Yeni Asır TV
15:00 Trabzon Akçaabatspor – Derince Belediyespor @Çay TV
15:30 Feyenoord – ADO Den Haag @Fog TV
15:30 Stoke City – Norwich City @Lig TV 3
15:30 Anderlecht – Lierse @TV Net 
16:00 44 Malatyaspor – Birecik Belediyespor @Vuslat TV
16.00 Sassuolo – Lazio @Tivibuspor
16:00 Elazığspor – Sivasspor @Lig TV 2
16:00 Trabzonspor – Torku Konyaspor @Lig TV
16:30 Werder Bremen – Nürnberg @TRT HD
18.00 Ajaccio – Montpelliler @Tivibuspor
18:00 Celta Vigo – Elche @NTV Spor Smart
18:00 Sunderland – Liverpool @Lig TV 3
18:30 Braunschweig – Stuttgart @TRTHaber/TRT HD
19:00 Gençlerbirliği – Fenerbahçe @Lig TV
19:00 Kasımpaşa – Eskişehirspor @Lig TV 2
19:00 Samsunspor – Gaziantep BB Spor @TRT Spor
19:00 Adanaspor – Fethiyespor @TRT Web TV
19:00 Karşıyaka – Kahramanmaraşspor @TRT Web TV
19:00 Vorskla Poltava – Dinamo Kiev @TV Net
20:00 Espanyol – Getafe @NTV Spor Smart
22:00 Real Betis – Villarreal @NTV Spor
22.00 Reims – Monaco @Tivibuspor
00:20 Boca Juniors – Quilmes @TV Net
00:30 Atletico Mineiro – Santos @Lig TV 3
03:15 Lanus – River Plate @TV Net

30 Eylül Pazartesi
20:00 Bucaspor – Boluspor @TRT Spor/TRT HD
20:00 Kayseri Erciyesspor – Kayserispor @Lig TV 2
20:00 Medical Park Antalyaspor – Beşiktaş @Lig TV
21.45 Fiorentina – Roma @Tivibuspor
22.00 Everton - Newcastle United @Lig TV 3
23:00 Granada – Athletic Bilbao (NTV SporSmart)
TransferMerkez.com tarafından hazırlanmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Transfer Merkezi

Transfer, Röportaj, Araştırma, Analiz

www.TransferMerkez.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme