26 Ekim 2013 Cumartesi

Haftasonu TV'de Spor Ekranı

26 Ekim Cumartesi
12:30 Fenerbahçe U16 - Galatasaray U16 @FB TV
13:00 Galatasaray U14 - Fenerbahçe U14 @GS TV
13:30 Altay - Bayrampaşa @Kanal 35
13:30 Ankaragücü - Pazarspor @Başkent TV
14:00 Balıkesirspor - Bucaspor @TRT 1
14:00 1461 Trabzon - Ankaraspor @TRT Spor WebTV
14:00 İstanbul BBSK - Kahramanmaraşspor @TRT Spor WebTV
14:45 Crystal Palace- Arsenal @Lig TV 3
15:00 Galatasaray U15 - Fenerbahçe U15 @GS TV 
15:30 Karabükspor - Medical Park Antalyaspor @Lig TV
15:30 Aliağa Petkim - G.Saray Liv Hospital @Lig TV 2
16:00 Shakhtar Donetsk - Zorya @TV Net
16:30 Denizlispor - Orduspor @TRT Avaz
16:30 Schalke 04 - Borussia Dortmund @TRT HD
17:00 Manchester United - Stoke City @Lig TV 3
17:00 Malaga - Celta Vigo @NTV Spor Smart
18:00 Marsilya - Reims @Tivibu
19:00 Boluspor - Adanaspor @TRT Avaz
19:00 Fethiyespor - Karşıyaka @TRT Spor WebTV
19:00 Akhisar Belediyespor - Beşiktaş @Lig TV
19:00 Elazığspor - Gençlerbirliği @Lig TV 2
19:00 Barcelona - Real Madrid @NTV Spor Smart
19:00 Sampdoria - Atalanta @Tivibu
19:30 Wolsburg -Werder Bremen @TRT Haber/TRT HD
19:30 Southampton - Fulham @Lig TV 3
21:00 Elche - Granada @NTV Spor Smart
21:00 Guingamp - Ajaccio @Tivibu
21:45 Ajax - RKC Waalwijk @FOG TV
21:45 Inter - Verona @Tivibu
23:00 Levante - Espanyol @NTV Spor
23:30 Cruzeiro - Criciuma @Lig TV 2

27 Ekim Pazar
13:00 Sevilla - Osasuna @NTV Spor Smart
13:15 Rio Natura - CAI Zaragoza @Sports TV
13:30 Roda - PSV @FOG TV
13:30 Çanakkale Dardanelspor - Anadolu Selçuklu @Ton TV
13:30 Gaziosmanpaşa - Yeni Malatyaspor @Vuslat TV
13:30 Göztepe - Giresunspor @Kanal 35
13:30 Akçaabat FK - Bingölspor @Çay TV
14:00 Napoli - Torino @Tivibu
14:00 Gaziantep BB.Spor - Şanlıurfaspor @TRT Avaz
15:00 Bordeaux - Montpellier @Tivibu
15:30 Beşiktaş Integral Forex - Fenerbahçe Ülker @Lig TV 2
15:30 Club Brugge - Genk @TV Net
15:30 Feyenoord - Heracles @FOG TV
15:30 Eskişehirspor -Ç.Rizespor @Lig TV
15:30 Sunderland - Newcastle United @Lig TV 3
16:00 Juventus - Genoa @Tivibu
16:30 Freiburg - Hamburg @TRT HD
18:00 Monaco - Lyon @Tivibu
18:00 Chelsea - Manchester City @Lig TV 3
18:00 Villarreal - Valencia @NTV Spor Smart
18:30 Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt @TRT Haber/TRT HD
19:00 Adana Demirspor - Mersin İdman Yurdu @TRT Spor/TRT Avaz
19:00 Kayserispor - Galatasaray @Lig TV
19:00 Torku Konyaspor - Bursaspor @Lig TV 2
19:00 Anderlecht - Standart Liege @TV Net
19:00 Laboral Kutxa - Estudiantes @Sports TV
20:00 Real Sociedad - Almeria @NTV Spor
20:00 Atletico Madrid - Real Betis @NTV Spor Smart
20:15 Anadolu Efes - Karşıyaka @Lig TV 3
21:30 Sidigas Avellino - Acea Roma @Sports TV
21:45 Lazio - Cagliari @Tivibu
22:00 St. Etienne - PSG @Tivibu
22:30 Coritiba - Gremio @Lig TV 3

28 Ekim Pazartesi
13:00 Bursaspor A2 - Bandırmaspor A2 @BS TV
20:00 Kasımpaşa - Trabzonspor @Lig TV
20:00 Getafe - Athletic Bilbao @NTV Spor Smart
TransferMerkez.com tarafından hazırlanmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Transfer Merkezi

Transfer, Röportaj, Araştırma, Analiz

www.TransferMerkez.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme