14 Eylül 2013 Cumartesi

Haftasonu TV'de Spor Ekranı

14 Eylül Cumartesi
12:30 CSKA Moslova - Rostov @Lig TV 3
14:45 Manchester United - Crystal Palace @Lig TV 3
14:45 Volga Nyzhnyi - Spartak Moskova @Lig TV 2
15:00 Galatasaray Liv Hospital - Khimki @24 TV
15:30 Hırvatistan - İtalya @NTV Spor Smart
16:00 Altınordu - Ofspor @Yeni Asır TV
16:00 Illichivets Mariupol - Zorya Lugansk @TV Net
16:30 Bayern Münih - Hannover 96 @TRT Haber/TRT HD
17:00 Atletico Madrid - Almeria @NTV Spor Smart
17:00 Sunderland - Arsenal @Lig TV 3
17:00 Tavşanlı Linyitspor - Ankaraspor @TRT Spor
17:00 İstanbul BŞB - Şanlıurfaspor @TRT 1
17:30 Anadolu Efes - Banvit @24 TV
18:00 Kayseri Erciyesspor - Akhisar Belediyespor  @Lig TV
18:45 İspanya - Finlandiya @NTV Spor
19:00 Levante - Real Sociedad @NTV Spor Smart
19:00 Anderlecht - Mechelen @TV Net
19:30 Borussia Dortmund - Hamburg @TRT Haber/TRT HD
19:30 Everton - Chelsea @Lig TV 3
19:45 Ajax - Zwolle @Fog TV
20:00 Denizlispor - Samsunspor @TRT Spor
20:00 Adana Demirspor - Balıkesirspor @TRT Web TV
20:00 Manisaspor - Mersin İdman Yurdu @TRT Web TV
20:00 Fethiyespor - Bucaspor @TRT Web TV
20:30 Gaziantepspor - Çaykur Rizespor @Lig TV 2
20:30 Trabzonspor - Karabükspor @Lig TV
21:00 Barcelona - Sevilla @NTV Spor Smart
21:45 Twente - PSV Eindhoven @Fog TV
22:00 Yunanistan - Slovenya @NTV Spor
23:00 Villarreal - Real Madrid @NTV Spor Smart
00:30 Cruzeiro - Atletico Paranaense @Lig TV2

15 Eylül Pazar
13:00 Granada - Espanyol @NTV Spor
13:30 NEC Nijmegen - Feyenoord @Fog TV
15:00 Banvit - Khimki @24 TV
15:30 Oostende - Standard Liege @TV Net
15:30 Letonya - Belçika @NTV Spor
16:00 Kahramanmaraşspor - Adanaspor @TRT Spor
16:00 Anadolu Selçukluspor - Aydınspor 1923 @Kon TV
16:00 Çankırıspor - Sarıyer @Yaren TV
16:00 Kartalspor - Giresunspor @Mavi Karadeniz TV
16:00 44 Malatyaspor - Türkoğlu Belediyespor @Vuslat TV
16:30 Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach @TRT Haber/TRT HD
17:30 Anadolu Efes - Galatasaray Liv Hospital @24 TV
18:00 Gençlerbirliği - Kayserispor @Lig TV 2
18:00 Getafe - Osasuna @NTV Spor Smart
18:00 Sivasspor - Eskişehirspor @Lig TV
18:00 Southampton - West Ham @Lig TV 3
18:30 Braunschweig - Nürnberg @TRT Haber/TRT HD
18:45 Ukrayna - Litvanya @NTV Spor
19:00 Yeni Malatyaspor - Gümüşhanespor @Vuslat TV
20:00 Karşıyaka - Orduspor @TRT Spor
20:00 Boluspor - 1461 Trabzon @TRT Web TV
20:00 Malaga - Rayo Vallecano @NTV Spor Smart
20:30 Bursaspor - Beşiktaş @Lig TV
20:30 Elazığspor - Torku Konyaspor @Lig TV 2
22:00 Real Betis - Valencia @NTV Spor Smart
22:00 Vasco da Gama - Sao Paulo @Lig TV 3
22:00 Sırbistan - Fransa @NTV Spor
00:15 Boca Juniors - Racing Club @TV Net
03:15 Arsenal Sarandi - River Plate @TV Net

16 Eylül Pazartesi

15:30 Hırvatistan - Yunanistan @NTV Spor
18:45 İtalya - İspanya @NTV Spor
20:00 Kasımpaşa - Fenerbahçe @Lig TV
21:00 Elche - Valladolid @NTV Spor Smart
22:00 Swansea City - Liverpool @Lig TV 3
23:00 Athletic Bilbao - Celta Vigo @NTV Spor Smart
TransferMerkez.com tarafından hazırlanmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Transfer Merkezi

Transfer, Röportaj, Araştırma, Analiz

www.TransferMerkez.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme